standard-2 2 standart

Vip

Darktr vip

VIP Üyelik Sistemi Hakkında

Sevgili DarkTr ailesi, VIP üyelik ile formumuzdaki birçok özellikten faydalanabilirsiniz. Nitekim formumuzdaki belirli kategorileri görebilmeniz için VIP üyeliğinizin olması gerekmektedir. Formumuza bağış yapmak isterseniz VIP alarak bize maddi olarak destek olabilirsiniz. 1 aylık VIP üyelik sadece ve sadece 100 Türk Lirası 👑

 

VIP Üyelik Avantajları

// VIP Methods & VIP Warez & VIP Premium Hesap Dökümleri bölümlerine erişebilirsiniz.

// Paylaştığımız Shell'i Siteleri Görme Fırsatı

// VIP'e Özel Tasarlanmış Olan Rank

// VIP'e Özel Tasarlanmış Olan Adınıza Şimşek Efekti

VIP Kategori İçeriği

// VIP Warez bölümünde piyasada olmayan bir çok özel Script Teması vs bulabilirsiniz.

// VIP Premium Hesap Dökümleri Bir çok sitenin Premium üyeliklerini bu bölümde bulabilirsiniz.

   

VIP Güncelleme kategorisinde, bilmediğiniz yüzlerce sitenin Premium hesapları veya işinize yarayabilecek Hack Programları & Sheller veya Warez Scriptleri veya Aramanızda bulamadığınız Temalar, kısacası sizler için paylaşım yapılacaktır.

Bunların dışında VIP üye iseniz, VIP kategorisinde paylaşılan herhangi bir konuyu normal üyelerle paylaşmak, herhangi bir yöntem, konu vb. ile takas kesinlikle yasaktır. Durum görüldüğünde kişinin Vip üyeliği elinden alınır ve en alt sıraya indirilir. Amacımız Vip'te paylaşılanları Vip'te tutmaktır. Yani böyle bir hata yaparsanız, geri dönüşü yoktur. Ve kişi tekrar Vip üye olmak isterse daha fazla ücret talep edilecektir.

Ödeme Yapmak

BTC, PAPARA ve İninal tarzı kart veya sanal kart ile satın alınabilir. İban veya numara için aşağıda belirtilen yöneticilere yazmanız gerekmektedir. 100 Türk Lirası Transferi yaptıktan sonra ödemeyi yaptığınızı aşağıdaki Yöneticilere bildirmeniz durumunda en kısa sürede VIP Üyeliğiniz hesabınıza tanımlanacaktır.

ÖDEME YAPTIKTAN SONRA, AŞAĞIDAKİ YÖNETİCİYE MESAJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ > ÜYELİĞİNİZ EN GEÇ 24 SAAT İÇERİSİNDE YENİLENECEKTİR. LÜTFEN ÖDEME SIRASINDA AÇIKLAMAYA KULLANICI ADINIZI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

 

Ödeme yapıldıktan sonra iletişime geçeceğiniz yetkili;

tg:wteso

Üst